Одржана је трибина на тему "БЕЗБЕДНОСТ НА ИНТЕРНЕТУ" ("Сексуално експлицитни селфији - опасности и последице") за ученике петог и шестог разреда! Предавање је приредио професор техничког и информатичког образовања Драган Париповић.

Циљ овакве кампање и одржавања трибина и других различитих активности је превенција дигиталног насиља и смањење злоупотребе савремених технологија.

10 фебруара је обележен међународни Дан безбедног интернета, кроз различите активности и обележавања од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја и њиховим сарадницима: Министарством телекомуникација, Министарством унутрашњих послова, УНИЦЕФ-ом , Теленор-ом, Фондом Б92, па с тим у вези и наша школа се активно укључује и даје свој допринос овом трибином.

Погледајмо фотогraфије: