Изложба кућних љубимаца

У суботу, 28.9.2019. године у дворишту ОШ „Свети Сава“ у Чачку одржана је изложба кућних љубимаца. На изложбу су ученици доводили своје кућне љубимце: псе, мачке, папагаје, рибице, зебе, корњаче, зечеве, хрчке…

Учесници ове изложбе су били ученици од првог до осмог разреда. Било је око 70 излагача и велики број посетилаца (родитеља, бивших ученика…).

Изложби је присуствовао ветеринар Милош Спасојевић као стручни саветник. Деци је давао потребне  информације о гајењу кућних љубимаца, лечењу, исхрани и одговарао је на постављена питања.

Циљ изложбе је васпитно – образовни и социјални. Код деце се подстиче развијање позитивног односа према животињама, развијање љубави и бриге о њима као и међусобног дружења.

организатори:

Надежда Јелић

Мирјана Гемаљевић

Радоман Фатић

Можете нас контактирати на неки од следећих начина:
  • Драгише Мишовића 245
  • 032 / 367 - 774