Поступак за пример одељења 8/4

Само неколико дана ће проћи и још једна генерација осмака отићи ће из ове школе. Неки су умели да се изборе и у овом за све тешком периоду и да постигну успех којем су тежили. Некима то није пошло за руком, али све њих чекају нови изазови, препреке, успони и падови. Живот је пред њима и све оно што живот са собом доноси.

Традиција је да пред крај школске године ученици осмог разреда осмишљавају разне озбиљне, неозбиљне, духовите или мудре поруке које ће бити исписане на мајицама различите боје за свако одељење.

Ове године 8/4 неће носити та традиционална обележја јер су ученици овог одељења самоиницијативно одлучили да новац који је сакупљан за мајице дају као хуманитарну помоћ за лечење ученице наше школе. У томе их је подржала и њихова разредна Наташа Пауновић. Каквим год успехом завршили своје школовање, они су тиме положили један од најважнијих  испита, испит људскости, нешто највредније што су могли понети из школе.

Наташа Пауновић, одељењски старешина 8/4

Можете нас контактирати на неки од следећих начина:
  • Драгише Мишовића 245
  • 032 / 367 - 774