Почео је упис у први разред

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА,

Обавештавамо Вас да  ће се упис деце у први разред основне школе обавити у периоду од 15. марта до 31. маја 2021. године.

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Која деца се ове године уписују у први разред?

У први разред се уписује свако дете које до почетка школске године има најмање шест и по, а највише седам и по година.

Упис у први разред основне школе је обавезан за сву децу рођену од 1. марта 2014. до

1. фебруара 2015. године.

Пријављивање родитеља за упис деце у ОШ „Свети Сава“

Исказивање интересовања за упис у ОШ „Свети Сава“ у Чачку и заказивање тестирања се може обавити:

• телефонским путем, директним позивањем  секретара школе на број  062 8804919,

(сваког радног дана од 8 до 14 часова) или

• електронским путем преко  портала  еУправа.

Приликом уписа није потребно да прилажете документа, јер ће их школа прибавити по службеној дужности и то:

• Извод из матичне књиге рођених
  • Уверење о лекарском прегледу детета
  • Уверење о похађању предшколског програма

Тестирање

Испитивање детета врше психолог, односно педагог школе у заказаном термину.

Додатне информације о електронском упису погледајте на линку: Електронски упис у први разред.

Можете нас контактирати на неки од следећих начина:
  • Драгише Мишовића 245
  • 032 / 367 - 774