Дневни боравак у школи у време трајања епидемије Covid-19

ДНЕВНИ БОРАВАК У ШКОЛИ У ВРЕМЕ ТРАЈАЊА ЕПИДЕМИЈЕ COVID-19

ПОЧЕТАК РАДА ЈЕ ПОНЕДЕЉАК 11. МАЈ

ИНСТРУКЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Дете доручкује код куће и мери температуру,а ужину и ручак носи у школу.

Приликом пријема, родитељ НЕ УЛАЗИ у школске просторије, а на себи обавезно мора имати маску и рукавице.

Ученици у холу школе обувају патофне. Сваки ученик у учионици има посебно место за седење.

Приликом преузимања ученика родитељи не улазе у школу, већ позивају учитељицу на мобилни телефон да изведе ученика. За следећи дан родитељи треба да обавесте дежурну учитељицу о доласку за сутрадан. Патофне остављају у школи.

Обавезе ученика:  Ученик је дужан да донесе оброк за ручак и ужину (преопорука воће). Сваки ученик мора да има своју флашицу за воду.

Ученик треба да донесе прибор за рад, уџбенике за математику, српски језик и свет око нас (пратити упутства учитеља према важећем распореду).

САТНИЦА РАДА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА

7.30-7.45 – Долазак  ученика у школу.

8.00-9.30 – Настава за ученике првог разреда путем ТВ-а, за то време ученици другог разреда прегледају домаћи задатак од претходног дана и читају по избору текстове из дечјих часописа.

9.30-9.45 – ОДМОР

9.45- 11.15 – Настава за ученике другог разреда путем ТВ-а, а за то време ученици првог разреда покушавају самостално да ураде домаћи задатак или да читају текстове по избору из дечје штампе.

11.15 – Ужина и слободно време

12.00 – 13.00 – Израда домаћих задатака

13.00-13.30 – Ручак

13.30-14.00 – Слободно време

14.00-15.00 – Израда домаћих задатака и вежбање наставног градива

15.00-16.30 – Слободно време и припрема за одлазак кући.

Можете нас контактирати на неки од следећих начина:
  • Драгише Мишовића 245
  • 032 / 367 - 774