Спортске игре младих

У среду, 24. маја, под покровитељством града Чачка, организован је први ниво овогодишњих Спортских игара младих у Чачку.

Ученици нижих разреда наше школе узели су учешће у такмичењу „Између две ватре“ и трчању на 60 метара.

Свечано отварање игара и надметање у овим дисциплинама одржани су на теренима СЦ „Младост“.

Ученици I-IV разреда такмичили су се у две узрасне категорије (I и II разред,  III и IV разред)

У игри „Између две ватре“ представљале су нас екипе „Свети Сава“, „Атеница“, „Звезде“ и „Принц Растко“. Борбени су били и такмичари и навијачи.

Међу атлетичарима, издвојили су се и даље пласирали Павле Церовић II4   (1. место)  и Магдалена Дачевић IV2 (3. место).

Екипу наше школе чинило је 55 ученика и 4 учитељице.

Сви су уложили труд у припреме, срчано се залагали, спортски надметали у складу са слоганом игара „Пружи руку, не подмећи ногу“ и постигли запажене резултате.